Naši
dodavatelé

Německá společnost WMF, působící na trhu již více než 160 let, je synonymem pro kvalitu. Od svého založení se WMF díky důrazu na kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. Kávovary WMF přesvědčí nejen elegantním designem, ale především spolehlivostí a funkčností.

Caffe Diemme působí na trhu s kávou od roku 1927 a patří tak k nejstarším italským pražírnám. Od svého založení je společnost vedena rodinou Dubbini a v současnosti je řízena již třetí generací a dodává kávu do více než 40 zemí světa. Pražírna se stala celosvětově známou díky tradičním hodnotám, ale také vášní pro inovace. Důkazem mimořádné lásky ke kávě je neustálé hledání a pražení vynikajících káv, které jsou oceňovány odborníky i širokou veřejností na celém světě.

NORDBEANS je pražírna výběrové kávy se sídlem v Liberci, která byla založena v roce 2015. Za jejím vznikem stojí bratři Martin a Karel Kozlové, kteří s kávou pracují již od roku 2007. NORDBEANS sází na osobní kontakt s farmáři a dlouhodobá partnerství. Pravidelně navštěvují pěstitelské země, kávové farmy a také zpracovatelské závody. Jejich káva tak vyniká nejen špičkovou kvalitou a zajímavým chuťovým profilem, ale i v tom, že nezaměnitelně v sobě odráží odrůdu, zpracování a filozofii farmáře.

Britská společnost Borg & Overström, působí na trhu od roku 2002 a je světový lídrem na trhu s výdejníky vody do kanceláří. Zařízení vynikají moderním designem, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování s použitím nejnovějších technologií.

Švýcarská společnost IQAir je více než 50 let lídrem ve vývoji a výrobě čističek vzduchu. Čističky se vyrábí ručně a jsou vybaveny nejmodernější technologií pro odfiltrování jemného prachu, virů a nepříjemných pachů z místnosti.

Česká společnost OXALIS se sídlem v Slušovicích nabízí kvalitní sypané čaje již od roku 1993. Společnost vyniká vysokou kvalitou svých produktů. Každý sáček čaje obsahuje ty nejkvalitnější, pečlivě vybrané lístky bylin, kousky květů a ovoce.

Holandská značka VAN HOUTEN dodávaná společností Barry Callebaut představuje to nejlepší, co si pod pojmy horká čokoláda a kakao dovedete představit. Nápoje se vyznačují silnou čokoládovou chutí.