O nás

Jsme společnost s více než pětadvacetiletou historií působící na českém a slovenském trhu v segmentu B2B. Pro společnosti všech velikostí přinášíme komplexní řešení v oblasti kávy, pitného režimu a čistého vzduchu. Zajištujeme pronájem a servis kávovarů, výdejníků vody a čističek vzduchu a zároveň pravidelné dodávky kávy a jiného doplňkového sortimentu. Našim klientům garantujeme špičkový a rychlý servis, profesionální poradenství a nadstandardní přístup.

Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou, proto nabízíme jen to nejlepší, co je na trhu dostupné – od kvalitních surovin až po nejmodernější technologie. V nabídce máme 16 druhů kávy od české pražírny NORDBEANS a italské pražírny CAFFÈ DIEMME a kvalitní čaje od české společnosti OXALIS. Jsme hrdým partnerem a oficiálním distributorem předních světových výrobců značek WMF, Borg&Overström, IQAir a dalších.

Díky dlouhodobé spolupráci a zkušenostem se širokou klientskou základnou na území Česka i Slovenska dokážeme připravit a dodávat služby opravdu přizpůsobené Vašim potřebám.

...

Chcete poptat naše
služby?

    Formulářům s vyplněným IČO se věnujeme přednostně.