Kávovar
WMF 5000 S+

Kávovar WMF 5000 S+ se stane chloubou každé firmy. Spojuje v sobě luxusní design i praktickou funkčnost. Vhodný pro velké kanceláře s vysokými požadavky na kvalitu.

  • zvládne až 250 šálků kávy za den
  • přehledný 10“ displej
  • umí použít dvě různá mléka, např. plnotučné a sójové

Příprava kávy je plně pod dohledem kávovaru – sám si neustále monitoruje správnou hrubost mletí kávových zrnek, dobu jejich extrakce nebo teplotu mléka. Všechny parametry si můžete u jednotlivých nápojů nastavit podle své vlastní chuti.

Nadšení pak budou hlavně ti, co nechtějí (anebo ze zdravotních důvodů nemohou) používat běžné plnotučné mléko. WMF 5000 S+ má dvě vzájemně oddělené mléčné cesty, proto si můžete dopřát i nízkotučné nebo sójové cappuccino.

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti
kávovaru

POČET ZAMĚSTNANCŮ

140 - 160 osob

Ingredience

zrnková káva, čokoláda, čerstvé / sušené mléko

Výkon kávovaru

250 šálků / den

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè Americano, Latte macchiato, Caffè mocha, Čokoláda, Čokoláda s mlékem, Mléčná pěna, Horká voda

Funkce
kávovaru

Platební systém

Možnost instalace platebního systému Nayax bez omezení objemu transakcí (akceptuje platební karty, čipové karty, mobilní platby a PayPal)

LED display

10,8“ úhlopříčka, dotykový

Systém šlehání mléčné pěny

Easy Milk / Dynamic Milk

Rozměry

Šířka: 325 mmVýška: 716 mmHloubka: 590 mm

Čištění přístroje

Jednoduché denní čištění se systémem Click & Clean.

Příkon / napětí

2,75–3,25 kW / 220–240 V
5,9–7,1 kW / 380–415 V

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby

Přívod vody

Vodovodní řad a odpadní systém

Ostatní
kávovary

COFFEE EXPERT 510 MINI N

Plnoautomatický kávovar s mlýnkem z naší vlastní produktové řady COFFEE EXPERT splní i ty nejnáročnější technické a designové požadavky.

ZJISTIT VÍCE

WMF ESPRESSO

Staňte se na chvíli profesionálním baristou! Kombinovaný kávovar WMF Espresso je dokonalým spojením plně automatického a pákového kávovaru, perfektním pro firemní kavárny.

ZJISTIT VÍCE

WMF 9000 S+

Perfektní požitek z každého šálku, který potěší i ty nejnáročnější gurmety. Vhodný pro velké kanceláře s vysokými požadavky na kvalitu kávy.

ZJISTIT VÍCE

Chcete poptat naše
služby?

    Formulářům s vyplněným IČO se věnujeme přednostně.