Kávovar
Bonamat AURORA SH

Pro všechny, kteří si potřebují vzít kávu kamkoliv s sebou a 2 litry jim prostě nestačí. Překapávač na filtrovanou kávu Bravilor Aurora doplňuje přenosný dávkovač s objemem až 45 šálků (5.7 litru), který pohodlně vystačí i na ta nejdelší jednání. Překapávač lze připojit na vodovodní řad.

Na výběr máte 3 různé přednastavené programy pro přípravu filtrované kávy (dle vámi preferované intenzity chuti). Překapávač zároveň umožňuje nastavit si vlastní program, kde si sami nastavíte poměr kávy a vody, teplotu i dobu extrakce.

Nizozemská firma Bravilor Bonamat je jedničkou ve filtrování kávy. Výrobě překapávačů, plně automatických kávovarů a výdejníků horké vody se věnuje již přes 70 let. Dodnes zůstala rodinným podnikem, který si zakládá na kvalitě a dlouhé životnosti svých přístrojů.

Vlastnosti
kávovaru

POČET ZAMĚSTNANCŮ

300 osob

Ingredience

mletá káva

Výkon kávovaru

47,4 l/hod, 381 šálků

Druhy nápojů

Filtrovaná káva, horká voda

Funkce
kávovaru

Doba překapávání

15 min / 5,7 l

Systém šlehání mléčné pěny

Neobsahuje

Rozměry

Šířka: 340 mm Výška: 815 mm Hloubka: 595 mm

Čištění přístroje

Neobsahuje

Příkon / napětí

3 kW / 220–240 V
4,5 kW / 380–415 V

Nahřívání šálků

Neobsahuje

Přívod vody

Vodovodní řad

Ostatní
kávovary

WMF ESPRESSO

Staňte se na chvíli profesionálním baristou! Kombinovaný kávovar WMF Espresso je dokonalým spojením plně automatického a pákového kávovaru, perfektním pro firemní kavárny.

ZJISTIT VÍCE

WMF 1100 S

Luxusní automatický kávovar, který se vejde i do té nejmenší kuchyňky. Vhodný pro středně velké kanceláře s vysokou denní spotřebou kávy.

ZJISTIT VÍCE

BRAVILOR Bonamat Tha

Nerezový kávovar na překapávanou kávu Bonamat Tha využijete všude tam, kde potřebujete mít k dispozici dostatečné množství předem připravené kávy.

ZJISTIT VÍCE

Chcete poptat naše
služby?

    Formulářům s vyplněným IČO se věnujeme přednostně.