Kávovar
WMF 1100 S

Luxusní automatický kávovar, který se vejde i do té nejmenší kuchyňky. Vhodný pro středně velké kanceláře s vysokou denní spotřebou kávy.

Malé rozměry neznamenají kompromis vůči kvalitě. Automatický kávovar WMF 1100S dokáže připravit stejné druhy kávy, jako jeho větší kolegové. Snadné a intuitivní ovládání díky 7“ barevnému dotykovému displeji, parní nahřívač během několika sekund nahřeje šálek na správnou teplotu. Velkou výhodou je patentovaná funkce Click&Clean, která kávovar sama automaticky vyčistí.

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti
kávovaru

POČET ZAMĚSTNANCŮ

50 - 80 osob

Ingredience

zrnková káva, čokoláda, čerstvé / sušené mléko

Výkon kávovaru

80 šálků / den

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè lungo, Latte macchiato, Caffè mocha, Čokoláda, Čokoláda s mlékem, Mléčná pěna, Horká voda

Funkce
kávovaru

Platební systém

Možnost instalace platebního systému Nayax bez omezení objemu transakcí (akceptuje platební karty, čipové karty, mobilní platby a PayPal)

LED display

7,6“ úhlopříčka, dotykový

Systém šlehání mléčné pěny

Basic Milk

Rozměry

Šířka: 325 mmVýška: 500 mmHloubka: 561 mm

Čištění přístroje

Jednoduché denní čištění se systémem Click & Clean. Možnost připojení na odpadní systém

Příkon / napětí

1,9–2,3 kW / 220–240 V

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby

Přívod vody

Vodovodní řad nebo 4,5l zásobník vody

Ostatní
kávovary

COFFEE EXPERT 511

Plnoautomatický kávovar s mlýnkem z naší vlastní produktové řady COFFEE EXPERT splní i ty nejnáročnější technické a designové požadavky.

ZJISTIT VÍCE

WMF ESPRESSO

Staňte se na chvíli profesionálním baristou! Kombinovaný kávovar WMF Espresso je dokonalým spojením plně automatického a pákového kávovaru, perfektním pro firemní kavárny.

ZJISTIT VÍCE

COFFEE EXPERT 510

Plnoautomatický kávovar s mlýnkem z naší vlastní produktové řady COFFEE EXPERT splní i ty nejnáročnější technické a designové požadavky.

ZJISTIT VÍCE

Chcete poptat naše
služby?

    Formulářům s vyplněným IČO se věnujeme přednostně.