Kávovar
Bonamat Tha

Nerezový kávovar na překapávanou kávu Bonamat Tha využijete všude tam, kde potřebujete mít k dispozici dostatečné množství předem připravené kávy. Velkou přenosnou termosku s kapacitou 2.2 litry ocení vaši kolegové po ranním příchodu do práce anebo posluchači ve velké zasedačce.

Hlavní výhodou kávovaru je možnost připojení na vodovodní řad, vyhnete se tak neustálému doplňování vody. Uvaření 2.2 litru překapávané kávy zabere cca 8 minut. Přípravu nemusíte nijak hlídat, kávovar vás signálem sám upozorní, že je hotovo. Nerezový vnitřek kávovaru se snadno čistí.

Nizozemská firma Bravilor Bonamat je jedničkou ve filtrování kávy. Výrobě překapávačů, plně automatických kávovarů a výdejníků horké vody se věnuje již přes 70 let. Dodnes zůstala rodinným podnikem, který si zakládá na kvalitě a dlouhé životnosti svých přístrojů.

Vlastnosti
kávovaru

POČET ZAMĚSTNANCŮ

150 osob

Ingredience

mletá káva

Výkon kávovaru

18 l/hod, 144 šálků

Druhy nápojů

Filtrovaná káva

Funkce
kávovaru

Doba překapávání

8 min / 2,2 l

LED display

Neobsahuje

Systém šlehání mléčné pěny

Neobsahuje

Rozměry

Šířka: 235 mm Výška: 545 mm Hloubka: 406 mm

Čištění přístroje

Neobsahuje

Příkon / napětí

2,3 kW / 220–240 V

Nahřívání šálků

Neobsahuje

Přívod vody

Vodovodní řad nebo manuálně dle potřeby klienta

Ostatní
kávovary

WMF 5000 S+

Kávovar WMF 5000 S+ se stane chloubou každé firmy. Spojuje v sobě luxusní design i praktickou funkčnost. Vhodný pro velké kanceláře s vysokými požadavky na kvalitu.

ZJISTIT VÍCE

TONE TOUCH 03

ZJISTIT VÍCE

WMF 9000 S+

Perfektní požitek z každého šálku, který potěší i ty nejnáročnější gurmety. Vhodný pro velké kanceláře s vysokými požadavky na kvalitu kávy.

ZJISTIT VÍCE

Chcete poptat naše
služby?

    Formulářům s vyplněným IČO se věnujeme přednostně.