Kávovar
WMF 1100 S OFFICE

Luxusní automatický kávovar, který se vejde i do té nejmenší kuchyňky. Vhodný pro středně velké kanceláře s vysokou denní spotřebou kávy.

Malé rozměry neznamenají kompromis vůči kvalitě. Automatický kávovar WMF 1100S dokáže připravit stejné druhy kávy, jako jeho větší kolegové. Snadné a intuitivní ovládání díky 7“ barevnému dotykovému displeji, parní nahřívač během několika sekund nahřeje šálek na správnou teplotu. Velkou výhodou je patentovaná funkce Click&Clean, která kávovar sama automaticky vyčistí.

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti
kávovaru

POČET ZAMĚSTNANCŮ

50 - 80 osob

Ingredience

zrnková káva, čokoláda, čerstvé mléko

Výkon kávovaru

80 šálků / den

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffé lungo, Latte Macchiato, Mléčná pěna, Horké mléko, Horká voda

Funkce
kávovaru

Platební systém

Možnost instalace platebního systému Nayax bez omezení objemu transakcí (akceptuje platební karty, čipové karty, mobilní platby a PayPal)

LED display

7,6“ úhlopříčka, dotykový

Systém šlehání mléčné pěny

Basic Milk

Rozměry

Šířka: 325 mm Výška: 500 mm Hloubka: 561 mm

Čištění přístroje

Jednoduché denní čištění se systémem Click & Clean. Možnost připojení na odpadní systém

Příkon / napětí

1,9–2,3 kW / 220–240 V

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby

Přívod vody

Vodovodní řad nebo 4,5l zásobník vody

Ostatní
kávovary

WMF 1300 S

Luxusní automatický kávovar, který se vejde i do té nejmenší kuchyňky. Vhodný pro středně velké kanceláře s vysokou denní spotřebou kávy.

ZJISTIT VÍCE

BRAVILOR Bonamat Tha

Nerezový kávovar na překapávanou kávu Bonamat Tha využijete všude tam, kde potřebujete mít k dispozici dostatečné množství předem připravené kávy.

ZJISTIT VÍCE

TONE TOUCH 03

ZJISTIT VÍCE

Chcete poptat naše
služby?

    Formulářům s vyplněným IČO se věnujeme přednostně.